Ne yaparız?

Web TasarIm

Pek kullanışlı ve kaliteli tasarımlar ile herkesten farkınız olduğunu cümle aleme gösteririz.

KURUMSAL KİMLİK

Tamamen özgün ve yaratıcı bir biçimde, tam olarak sizi anlatan, bir nevi sizin ambalajınız olan işleri yapmak için, büyük bir zevkle uğraşırız

DOmaIN-HostIng

İnternet aleminde yer alabilmeniz için bir takım şeylere ihtiyacınız var. İlk olarak bir isminiz ve yeriniz olmalı. Kaçak inşaat sanal alemde olmuyor maalesef :(

MASAÜSTÜ İŞLER

Katalogtur, Broşürdür, Süreli Yayındır, El İlanıdır, Dergi Reklamıdır vs. bunların hepsi önemli şeyler. Çok güzel yapıyoruz biz bunları. İnanmayan gelip bakabilir.

e-TİCARET, YAZILIM

İnternet üzerinden satış yapabilirsiniz. Ya da internet sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Evet evet yanlış duymadınız bu çok kolay. Bize ulaşırsanız hallederiz.

Indoor ve Outdoor Reklamlar

Bilboard reklamları, afişler, tabela, cam giydirmeler, araç giydirmeler hatta bina giydirmeleri...Bunlar hep bizim yaptığımız şeyler zaten.

SEO İŞLEMLERİ

Artık her şey internetten...E sizi bulmaları kolay değil normal olarak. Bunun için google aramalarında en üstte çıkmak isterseniz eğer, onu da hallederiz. Hiç problem değil.

FOTOĞRAF İŞLERİ

Cep telefonuyla çektiğiniz fotoğraflar mümkün değil işinize yaramaz. Bunun ışığı var, açısı var, renk uyumu var, netliği var, cezbedici olması var. Varoğlu var anlayacağınız. Evet bu konuda da iddialıyız.